Chovatelská stanice hovawartů Kesidy / Kesidy kennel

Chovatelská stanice hovawartů Kesidy / Kesidy kennel

Ve dnech 23.4. až 28.4. jsme strávili nádherný týden na výcvikovém táboře v Bojnicích.
Naši odchovanci Cailin a Crosbík se pilně věnovali se svými páníčky výcviku pod vedením zkušených výcvikářů. Naše holky nacvičovaly stopy a záchranařinu – vyhledávání v lese.
Volný čas jsme trávili ve společnosti našich známých i neznámých, prostě s partou lidí stejných zájmů a předávali si své zkušenosti. Jarda nám jako i vloni připravil krásný táborák, opékaly se klobásky, buřty a točilo se pivko , nálevalo co kdo rád.
Ke konci tábora proběhla výroční schůze SHK a byly vyhlášeny výsledky soutěží.
Cailin Sun Kesidy získala: 2. místo nejúspěšnější pracovní hovawart SHK 2011 a 3. místo nejúspěšnější výstavní hovawart SHK 2011.
V sobotu 28.4. proběhla klubová výstava SHK. Tento den bylo únavné vedro, celou výstavu posuzovala rozhodčí Dušica Bučer (Slovinsko).
Ve třídě otevřené se poprvé se svojí paničkou představil Clyde Boy Kesidy – Claidík. Mezi jedenácti psi si vyběhal V3 s krásným posudkem.
Ve třídě otevřené feny si Cailin Sun Kesidy s Evou zaslouženě vybojovaly V1 CAC. Druhá V2 res CAC byla vnučka od Badečka (Anzi – Bady Kesidy) Hanoi K.S.
Naše Awe Kesidy V2 ve třídě seniorů za Dafné Ind. maska.
Všichni nám udělali ohromnou radost, děkujeme jejich páníčkům, že se pejskům tolik věnují. Byla nafocena spousta fotek, které budou shlédnutí na stránkách Cailin a Crosbíků. Časem až je protřídíme samozřejmě i u nás.

Cailin Sun v den odjezdu na tábor 22.4. složila sedmou zkoušku, tentokrát FPr2.
Crosby 21.4 složil své druhé BH (se stejným bodovým ohodnocením jako poprvé).
Oběma moc gratulujeme.