Chovatelská stanice hovawartů Kesidy / Kesidy kennel

Chovatelská stanice hovawartů Kesidy / Kesidy kennel

Archive for Duben, 2012

Ve dnech 23.4. až 28.4. jsme strávili nádherný týden na výcvikovém táboře v Bojnicích.
Naši odchovanci Cailin a Crosbík se pilně věnovali se svými páníčky výcviku pod vedením zkušených výcvikářů. Naše holky nacvičovaly stopy a záchranařinu – vyhledávání v lese.
Volný čas jsme trávili ve společnosti našich známých i neznámých, prostě s partou lidí stejných zájmů a předávali si své zkušenosti. Jarda nám jako i vloni připravil krásný táborák, opékaly se klobásky, buřty a točilo se pivko , nálevalo co kdo rád.
Ke konci tábora proběhla výroční schůze SHK a byly vyhlášeny výsledky soutěží.
Cailin Sun Kesidy získala: 2. místo nejúspěšnější pracovní hovawart SHK 2011 a 3. místo nejúspěšnější výstavní hovawart SHK 2011.
V sobotu 28.4. proběhla klubová výstava SHK. Tento den bylo únavné vedro, celou výstavu posuzovala rozhodčí Dušica Bučer (Slovinsko).
Ve třídě otevřené se poprvé se svojí paničkou představil Clyde Boy Kesidy – Claidík. Mezi jedenácti psi si vyběhal V3 s krásným posudkem.
Ve třídě otevřené feny si Cailin Sun Kesidy s Evou zaslouženě vybojovaly V1 CAC. Druhá V2 res CAC byla vnučka od Badečka (Anzi – Bady Kesidy) Hanoi K.S.
Naše Awe Kesidy V2 ve třídě seniorů za Dafné Ind. maska.
Všichni nám udělali ohromnou radost, děkujeme jejich páníčkům, že se pejskům tolik věnují. Byla nafocena spousta fotek, které budou shlédnutí na stránkách Cailin a Crosbíků. Časem až je protřídíme samozřejmě i u nás.

Cailin Sun v den odjezdu na tábor 22.4. složila sedmou zkoušku, tentokrát FPr2.
Crosby 21.4 složil své druhé BH (se stejným bodovým ohodnocením jako poprvé).
Oběma moc gratulujeme.

Třetí narozeniny

Dub-16-2012 By admin

Dnes slaví šestka B vrhu Kesidy své dospělácké třetí narozeniny. Přejeme jim hodně zdraví, radosti ze života, výstavních i pracovních úspěchů a nebo jen radovánek s páníčky. Děkujeme jejich páníčkům za vzornou péči.

Úspěchy našich odchovů

Dub-15-2012 By admin

Minulý víkend se konala mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích. Dodatečně gratulujeme Cailin, která v otevřené třídě v konkurenci 9 fen, vyběhala známku výborná 4.
Minulou sobotu jsem také vyrazila s Achitou na závody obedience do Dvora Králové. I když se obedience nevěnujeme a toto byly naše první obedience závody, měli jsme štěstí a podařilo se nám složit zkoušku OBZ a celkově jsme se ze 17 závodních týmů umístili na krásném 3. místě.
Pracovní úspěchy nám ale nechyběly ani tento víkend. Zabodovaly naše holky – Boogie-Woogie Kesidy, která složila zkoušku ZPU-1 a Cailin Sun Kesidy, která složila zkoušku ZM. Oběma holkám moc gratulujeme.