Chovatelská stanice hovawartů Kesidy / Kesidy kennel

Chovatelská stanice hovawartů Kesidy / Kesidy kennel

Archive for Leden, 2013

Řádění ve sněhu

Led-31-2013 By admin

Naše holčičky podstoupily už druhé očkování. Pan veterinář všechny pochválil a moc se mu líbily. To že je očkování nikterak nezaskočilo, dokazují  fotografie jejich řádění na zasněžené zahradě s mámou Ejvinkou a babčou Kesidy.

Daulie a Dolly (Dolores) stále čekají na své nové rodiny. Pokud se poohlížíte po novém psím kamarádovi, neváhejte nám napsat.

Dorinka se svoji malou paničkou

Led-31-2013 By admin

Dundee a bráška Clydík

Led-31-2013 By admin

Přidáváme první obrázky řádění Dundeeho a velkého brášky Clyda

Daulie a Dolores

Led-26-2013 By admin

Přidáváme pár aktuálních obrázků Daulie a Dolores a jejich řádění ve sněhu.  Tyto nádherné plavé holky stále čekají na nové páníčky.

Dnes se do nového domova vypravila i černá fenečka Dorin. Jak jí to u páníčků sluší uvidíte na první fotografii. Na druhé fotografii se s vámi chceme podělit o první fotečku Deisy u nové rodiny.

Na své nové páníčky stále čekají plavé fenečky Daulie a Dolores. Obě jsou velmi milé,  hravé a kontaktní. Takže pokud máte chuť pořídit si psího kamaráda neváhejte nás kontaktovat.

Loučení

Led-18-2013 By admin

Do nové rodiny dnes odjela Darlen a její sestřička Doogie.

O víkendu se ke svým páníčkům vypravila černá fenečka Deisy a plaváček Dyk.

První video vrhu D

Led-9-2013 By admin

Natočili jsme první krátké video  štěňátek, jak si hrají na zahradě. Na své nové páníčky stále čekají dvě plavé fenečky.

 

 

Dundee Kesidy

Led-4-2013 By admin

Dnes se do nového domova vypravil znakatý pejsek Dundee.  V nové rodině ho kromě milujících páníčků čeká i starší bratříček Clyde Boy Kesidy.  Těšíme se na zprávičky a fotečky nejen z jejich seznámení.

 

Doug Kesidy se svou novou rodinou

Led-3-2013 By admin

Ke své nové rodině se dnes vypravil černoznakatý pejsek Doug. Přejeme mu hodně krásných zážitků, štěstíčka a těšíme se na zprávy od jeho páníčků.